Renault Captur
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2020 |
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.3, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 07.02.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.6 s |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4227 mm |
| Laius: | 1797 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1334 kg |
| Täismass: | 1816 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 665 kg |
Sarnased pakkumised
Renault Captur
2020, 62 000 km
13 900 €
159 €/kuus
Renault Captur
2022, 90 111 km
14 900 €
170 €/kuus
Renault Captur
2021, 54 000 km
14 900 €
170 €/kuus
Renault Captur
2021, 95 070 km
14 990 €
171 €/kuus
Renault Captur
2021, 45 000 km
15 450 €
177 €/kuus
Renault Captur
2021, 65 000 km
15 500 €
177 €/kuus