Hyundai Santa Fe Premium
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2019 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.2, 147 kW D4HB |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | Kuni 15.08.2026. |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2199 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 191 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4770 mm |
| Laius: | 1890 mm |
| Kõrgus: | 1680 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2071 kg |
| Täismass: | 2594 kg |
| Kandevõime: | 523 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2765 mm |
| Sildade arv: | 2 |