Porsche Cayenne 340HK /Bose /Pano /Drag /14-Vägs /Värmare /4.95%
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2019 | ||||||
| Läbisõit | 70 810 km | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 250 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA35226 | ||||||
| Reg. nr. | DGC86A | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
Mugavus
- Panoraamkatus
- Seisuküte (eelsoendus)
- Parkimiskaamera
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
Muu
- Bränsletank 90 L
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2995 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Pikkus: | 4918 mm |
| Laius: | 1983 mm |
| Kõrgus: | 1673 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2830 kg |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 720 €
Registreerimistasu: 2482 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.