Peugeot Partner Utökad Last 1.5 Aut 130HK 3-Sits L2 /Moms
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2021 | ||||||
| Läbisõit | 77 250 km | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | VR3EFYHZRMJ923375 | ||||||
| Reg. nr. | DJP06N | ||||||
Varustus
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus)
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
Muu
- Veokonks
- Stolsvärme Förare
- MirrorLink
- Käibemaks sisaldub
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Tippkiirus: | 183 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Pikkus: | 4753 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2370 kg |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Peugeot Partner
2021, 109 500 km
15 000 €
160 €/kuus
Nissan X-Trail
2019, 81 420 km
17 900 €
205 €/kuus
Kia Sportage
2020, 68 800 km
17 999 €
205 €/kuus
Kia Sportage
2021, 114 129 km
18 980 €
203 €/kuus
Renault Koleos
2020, 113 862 km
18 990 €
217 €/kuus
Ssangyong REXTON
2019, 86 219 km
19 990 €
228 €/kuus