BMW 520
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 2010 |
| Keretüüp | Sedaan |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 183 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 183 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Autorongi mass: | 4325 kg |