Toyota Corolla Hybrid e-CVT 196HK GR-Sport /B-Kamera /Keyless /4.95%
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2023 | ||||||
| Läbisõit | 20 070 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 144 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SB1KC3CE50E018915 | ||||||
| Reg. nr. | TJD14F | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
Mugavus
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Rool: soojendusega
- Istmesoojendused: ees
- Toonitud klaasid
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Bluetooth
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1987 cm³ |
| Võimsus: | 144 kW |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Pikkus: | 4370 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1910 kg |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 518 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Corolla
2023, 35 600 km
27 700 €
317 €/kuus
Toyota C-HR
2024, 21 873 km
34 500 €
395 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2024, 21 850 km
35 290 €
379 €/kuus
Toyota Corolla Cross
2024, 15 640 km
35 490 €
381 €/kuus
Toyota RAV4
2024, 27 299 km
35 900 €
385 €/kuus
Toyota Corolla Cross
2024, 25 880 km
36 900 €
396 €/kuus