BMW 330 xDrive Touring M Sport Drag Adpt Farth HiFi Backkamera
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2021 |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.0 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Pikkus: | 4709 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1442 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2425 kg |