BMW X1 sDrive18i M-Sport Rattvärme Drag
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2025 |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.5 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Tippkiirus: | 208 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1642 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2075 kg |