BMW i5 xDrive40 Touring M Sport Pro Drag Comfort Access Rattv
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2025 |
| Kütus | Elekter |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Pikkus: | 5060 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Kõrgus: | 1515 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2965 kg |