BMW X1 xDrive25e M Sport Premium-pkt Drag Elstol m minne.
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2025 |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.5 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1630 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2430 kg |