BMW XM xDrive 4.4 V8 653 hk M Driver's Paket Dragkrok B&W
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2023 |
| Keretüüp | Sedaan, Sedan |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 4.4 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 4.4 l |
| Kubatuur: | 4395 cm³ |
| Tippkiirus: | 270 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Pikkus: | 5110 mm |
| Laius: | 2005 mm |
| Kõrgus: | 1755 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 3300 kg |
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 43 929 km
99 000 €
1137 €/kuus
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 50 700 km
99 900 €
1074 €/kuus
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 56 157 km
99 900 €
1074 €/kuus
Mercedes-Benz S 580
2022, 34 000 km
99 990 €
1075 €/kuus
Land Rover Range Rover Sport
2023, 42 000 km
103 804 €
1192 €/kuus
Mercedes-Benz GLE
2024, 52 000 km
108 567 €
1167 €/kuus