BMW 330 Touring M Sport Rattvärme Drag
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2024 |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.0, 215 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 215 kW |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Pikkus: | 4713 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1448 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2420 kg |