BMW i4 M60 xDrive Fully Charged Drag HUD H/K Adpt Farth Elstol
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2025 |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 442 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 442 kW |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Pikkus: | 4783 mm |
| Laius: | 1852 mm |
| Kõrgus: | 1448 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2730 kg |