Mazda CX-5
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2017 · Saksamaa |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 129 kW Skyactiv Tehnology |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2 cm³ |
| Võimsus: | 129 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |