Citroën Berlingo
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2019 · Läti |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4/5 ust, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.5, 56 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 56 kW |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1473 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Kandevõime: | 617 kg |
| Autorongi mass: | 3090 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |