Audi A8
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2011 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 235 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 4.1, 258 kW CDSB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4H0BN011097 | ||||||
| Reg. nr. | 001WLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: Skorus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 4.1 l |
| Kubatuur: | 4134 cm³ |
| Võimsus: | 258 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.2 l/100 km |
| Maanteel: | 6.3 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5137 mm |
| Laius: | 1949 mm |
| Kõrgus: | 1448 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2070 kg |
| Täismass: | 2660 kg |
| Kandevõime: | 590 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2992 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
* Bang and Olufsen* Soft Close
* luuk
* alcantara lagi
* masaaž
* ventileeritavad istmed
* Distronic
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 173 €
Registreerimistasu: 703 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Audi A8
2010, 329 000 km
12 500 €
152 €/kuus
Volvo V70
2012, 144 800 km
11 300 €
138 €/kuus
Land Rover Range Rover Sport
2011, 183 000 km
11 499 €
140 €/kuus
Audi A6 Allroad
2012, 276 999 km
11 790 €
143 €/kuus
Hyundai Santa Fe
2013, 265 000 km
11 900 €
145 €/kuus
BMW X5
2012, 292 000 km
11 900 €
145 €/kuus