Volkswagen Polo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2008 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 189 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ9NZ7Y004863 | ||||||
| Reg. nr. | 236MLS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Sportsummuti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1781 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3915 mm |
| Laius: | 1650 mm |
| Kõrgus: | 1459 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1274 kg |
| Täismass: | 1700 kg |
| Kandevõime: | 426 kg |
| Autorongi mass: | 2500 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2452 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kui antud sõidukil puudub või lõppeb tehnoülevaatus siis meil on võimalik seda läbida.Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie odavam või kallim sõiduk igas vanuses ja seisukorras.
Teie auto hindamine toimub kohapeal ja võtab aega ainult 15 minutit.
Autot on võimalik broneerida läbi meie kodulehe või kohapeal.
Teave sõiduki kohta ja lisainfo meie kodulehel www.balticar.com.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 89 €
Registreerimistasu: 463 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!