Toyota RAV4 Style Hybrid
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2018 | ||||||
| Läbisõit | 120 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 114 kW 2AR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | Kuni 10.2027 või 150 00 | ||||||
| VIN | JTMRJREV40D200109 | ||||||
| Reg. nr. | 189BXK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, üle õhu uuenev
- WIFI
- Autokompuuter
- Hääljuhtimine
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- eemaldatav haakekonks
- Съёмный фаркоп
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2494 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 118 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4605 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1675 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1810 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2660 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toyota Relax Garantii kuni 2027
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 189 €
Registreerimistasu: 579 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.