Volvo S60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2005 · Holland | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 120 kW D5244T | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1RS796952435851 | ||||||
| Reg. nr. | 453TMD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2401 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 199 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4603 mm |
| Laius: | 1804 mm |
| Kõrgus: | 1428 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1578 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Kandevõime: | 472 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2715 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müün Volvo s60 2005Läbisõit ~290000
Ülevaatus kehtiv kuni 08.2026
Automaat
Kliima ei tööta
Kliima jooksis kokku ja sellepärast auto ka tööle ei lähe.
Lisainfo korral helista 53311334
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 378 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!