Land Rover Discovery Sport HSE Black idition AWD
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 158 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW 204DTD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 204 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4589 mm |
| Laius: | 1894 mm |
| Kõrgus: | 1690 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2082 kg |
| Täismass: | 2505 kg |
| Kandevõime: | 423 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2741 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 463 €
Registreerimistasu: 1673 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.