Honda Civic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 130 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 104 kW R18Z4 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK2850FU503648 | ||||||
| Reg. nr. | 477BPV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Müüja: Herdis
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
- Ostetud Eestist. Kõik hooldused õigeaegselt tehtud. Autol on olnud 2 omanikku, mõlemad naisterahvad. Mahukas ja töökindel auto.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 155 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4590 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1465 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1388 kg |
| Täismass: | 1830 kg |
| Kandevõime: | 442 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2595 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 186 €
Registreerimistasu: 599 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Tiguan
2015, 192 342 km
9870 €
116 €/kuus
Nissan Qashqai
2016, 157 948 km
9900 €
117 €/kuus
Opel Grandland X
2018, 190 701 km
9980 €
117 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
9990 €
118 €/kuus
Nissan Qashqai
2017, 144 000 km
9999 €
114 €/kuus
Honda Accord
2015, 100 000 km
10 000 €
107 €/kuus