BMW X1
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2016 · Itaalia | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 85 kW B37C15A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1496 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.6 l/100 km |
| Maanteel: | 3.6 l/100 km |
| Keskmine: | 3.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 104 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4439 mm |
| Laius: | 1821 mm |
| Kõrgus: | 1598 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1500 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 520 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
.-Ainus omanik Eestis..-Aastamaks (72€) makstud, hooldus tehtud BMW esinduses 290724km peale 03/2026
.-Väga ökonoomne auto igas mõttes.
.-Auto on täiesti korras ja valmis kontrolliks teie valitud esinduses.
.- Единственный владелец в Эстонии.
.- Годовой налог (72€) оплачен, обслуживание выполнено в официальном представительстве BMW на пробеге 290 724 км (03/2026).
.- Очень экономичный автомобиль во всех смыслах.
.- Автомобиль полностью в порядке и готов к проверке в любом выбранном вами представительстве.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 70 €
Registreerimistasu: 335 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.