Volvo XC60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2009 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 268 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 129 kW D5244T14 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1DZ7240A2072996 | ||||||
| Reg. nr. | 919HMP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- CD mängija
- TV: ees
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Autol tehtud rihmavahetus ja õlid. Auto heas korras.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 129 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 183 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4627 mm |
| Laius: | 1891 mm |
| Kõrgus: | 1713 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1742 kg |
| Täismass: | 2505 kg |
| Kandevõime: | 763 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2774 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 106 €
Registreerimistasu: 555 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.