Mercedes-Benz ML 350 Premium
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2010 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 301 380 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 170 kW 642832 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDC1641251A583376 | ||||||
| Reg. nr. | 302BHN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Tuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
Muu
- Järelmaksu võimalus
- Vahetus võimalus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4788 mm |
| Laius: | 1911 mm |
| Kõrgus: | 1765 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2185 kg |
| Täismass: | 2830 kg |
| Kandevõime: | 645 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2915 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Autole tehtud just hooldus
JÄRELMAKSU VÕIMALUS. Distansi hoidev püsikiiruse hoidja, konks, tagaistujate tv-d, Vent istmed jne jne.
Autole tehtud just hooldus ja vaadatud üle arvutiga.
Tagurduskaamera jne jne
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 127 €
Registreerimistasu: 701 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz ML 320
2008
2500 €
71 €/kuus
Mercedes-Benz ML 320
2007, 445 000 km
3490 €
43 €/kuus
Mercedes-Benz ML 320
2007, 445 000 km
3490 €
43 €/kuus
Mercedes-Benz ML 320
2008, 390 000 km
3790 €
47 €/kuus
Mercedes-Benz ML 320
2007, 500 237 km
5000 €
61 €/kuus
Mercedes-Benz ML 280
2005, 364 555 km
5500 €
67 €/kuus