Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2017 | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 110 kW CZE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAB7NPXH7521369 | ||||||
| Reg. nr. | 415MRM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Müüja: Ангелина
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Pidurid
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- USB
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel
- Käigukanginupp: nahkkattega
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Autotelefon
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.3 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 117 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4861 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1458 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1466 kg |
| Täismass: | 1982 kg |
| Kandevõime: | 516 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 710 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Skoda Superb 1.4, 2017
Автомобиль в хорошем состоянии, своевременно обслуживался и бережно эксплуатировался. В прошлом году было заменено сцепление.В комплекте зимняя шипованная резина. Вложений не требует.
В цену входит плата за регистрацию.
Auto on heas seisukorras, hooldatud õigeaegselt ning kasutatud heaperemehelikult. Eelmisel aastal vahetati sidur.
Kaasa tulevad talverehvid (naastrehvid).
Lisainvesteeringuid ei vaja.
Hind sisaldab registreerimistasu.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 99 €
Registreerimistasu: 366 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.