Porsche Macan S Diesel
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 213 000 km | ||||||
| Keretüüp | Touring, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 190 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP1ZZZ95ZFLB84696 | ||||||
| Reg. nr. | 059PGB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
Tuled
- Udutuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Reisiarvesti
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- SportDesign pakett Black sportlku disainiga esi- jatagaosa ning tagaakna spoiler
- mustaks värvitud küljeliistud ja õhuavad ees
- SportDesign küljepeeglid
- SportChrono pakett
- Karboondekooriga multifunktsionalne soojendusega rool
- Porsche logo esimestel peatugetel
- Aluminiumviimistlusega käigukang
- Näidikute põhjad valged
- Reavahetusassistent ja sõidurea jälgmise assistent
- Toonitud tagatuled
- Comfort valgustuspakett salongis LED-valgustitega
- Panipaigad esistmete all
- kaardholdja kindalaekas
- taskudesistmete seljatugede tagaküldegel
- võrktasku pagasiruumi katte all
- Külgakende liistud läikivmustad
- Musta värvi nahkinterjöör nahagaviimistletud armatuurlaud
- keskkonsool
- uksepaneelid ja istmed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 190 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 164 g/km |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4681 mm |
| Laius: | 1923 mm |
| Kõrgus: | 1609 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1955 kg |
| Täismass: | 2575 kg |
| Kandevõime: | 620 kg |
| Autorongi mass: | 4975 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2807 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026Ostetud riigist: Eesti
Garantii
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Auto on ostetud uuena Eestist Porsche ametlikust esindusest.
1 omanik, 100% originaalvärv. Praktiliselt kõik lisad,mida tol ajal tellida sai.
Sõidukil on kentiv PORSCHE Approved garantii kuni 11.2028.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 264 €
Registreerimistasu: 818 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis