Audi A6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2014 · Soome | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 130 kW CGLC | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4G3EN107656 | ||||||
| Reg. nr. | 470PRM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Müüja: R
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Bluetooth
Rehvid ja veljed
- Varuratas
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Tippkiirus: | 216 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5049 mm |
| Laius: | 1874 mm |
| Kõrgus: | 1492 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1725 kg |
| Täismass: | 2280 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2921 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Lisana paigaldatud 220V mootori eelsoojendus. Hooldatud regulaarselt iga 10 000 km järel, olemas hooldusarved. Tehnoülevaatus 2027a;Detsembris vahetatud turbo ning tehtud hooldus, kus lisaks vahetati generaatori rihm koos rullikutega. Peale seda auto põhiliselt seisnud.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 161 €
Registreerimistasu: 450 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.