Toyota Avensis
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2016 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 199 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 82 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1EN76L30E002656 | ||||||
| Reg. nr. | 867TMP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 82 kW |
| CO₂ emissioon: | 116 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4820 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1480 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1565 kg |
| Täismass: | 2040 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Autorongi mass: | 3640 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kui antud sõidukil puudub või lõppeb tehnoülevaatus siis meil on võimalik seda läbida.Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie odavam või kallim sõiduk igas vanuses ja seisukorras.
Teie auto hindamine toimub kohapeal ja võtab aega ainult 15 minutit.
Autot on võimalik broneerida läbi meie kodulehe või kohapeal.
Teave sõiduki kohta ja lisainfo meie kodulehel www.balticar.com.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 101 €
Registreerimistasu: 348 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Avensis
2016, 196 800 km
8890 €
105 €/kuus
Toyota Avensis
2017, 150 000 km
12 400 €
141 €/kuus
Ford Transit Connect
2016, 231 261 km
6490 €
72 €/kuus
Volkswagen Golf
2014, 172 700 km
6500 €
80 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 282 000 km
6800 €
80 €/kuus
Fiat Doblo
2018, 113 452 km
6890 €
78 €/kuus