Peugeot 208
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2013 · Poola | ||||||
| Läbisõit | 175 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 50 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3CCZMZ0DT025724 | ||||||
| Reg. nr. | 806DNG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Multimeedia
- Stereo: originaal
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 50 kW |
| Tippkiirus: | 163 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3962 mm |
| Laius: | 1739 mm |
| Kõrgus: | 1471 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1125 kg |
| Täismass: | 1485 kg |
| Kandevõime: | 360 kg |
| Haagis piduritega: | 760 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2538 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heas korrasMootorsõidukimaks
Aastamaks: 87 €
Registreerimistasu: 306 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!