BMW X6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2011 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 225 kW N57D30B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBAFH01030L473176 | ||||||
| Reg. nr. | 451DBN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Autotelefon
- Stereo: originaal
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 225 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 198 g/km |
| Tippkiirus: | 236 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4877 mm |
| Laius: | 1983 mm |
| Kõrgus: | 1690 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2185 kg |
| Täismass: | 2760 kg |
| Kandevõime: | 575 kg |
| Haagis piduritega: | 2700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2933 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Продам отличную машину, в одной семье более 5 лет.(Регистрации в департаменте в рамках семьи)Сделан полный капитальный ремонт двигателя включая новый коленвал и новые распредвалы + новые цепи и так далее, короче говоря новый двигатель.Удалена и отшита вся экология.Абсолютно новые фары с крутыми линзами и ангельскими глазками RGB (управление цветами через приложение) с функцией поворота а также установлены реснички и броне-плёнка.Установлено оригинальное вебасто, новые передние амортизаторы, сзади пневматическая подвеска, колёса Hamann (original) разноширокие 20R и есть зимний комплект дисков и шин.
Сзади стоят проставки 1.5 см. Передний бампер Hamann,на багажнике установлен спойлер (сабля) багажник прошит под плавное закрывание, полностью русифицировано меню но, так же есть English и Deutsch.Установлен хороший чип-тюнинг на 270 киловатт. 2 ключа + пульт вебасто. Камера 360° новый аккумулятор куплен и прописан в марте. Без ключевой доступ.Установлен чёрный потолок,2 комплекта ковриков зима-лето.Авто не бит и не крашен 100% проверить можно при покупке. Есть незначительные нюансы по кузову мелкие сколы и царапины. Работает каждая кнопочка в общем сел и поехал.Возможен обмен только на Х6 нового поколения.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 183 €
Registreerimistasu: 860 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
BMW X6
2012, 270 000 km
10 500 €
128 €/kuus
Volkswagen Touareg
2011, 96 473 km
18 300 €
222 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2012, 355 000 km
18 500 €
224 €/kuus
BMW M 550D XDRIVE
2013, 203 000 km
19 900 €
241 €/kuus
Mercedes-Benz S 350
2011, 232 200 km
20 000 €
243 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2013, 330 900 km
20 500 €
249 €/kuus