Dodge Grand Caravan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 2012 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.6, 211 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | 2C4RDGBG0CR385553 | ||||||
| Reg. nr. | 76ZRM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.6 l |
| Kubatuur: | 3605 cm³ |
| Võimsus: | 211 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5220 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1750 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2224 kg |
| Täismass: | 2745 kg |
| Kandevõime: | 521 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3078 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Dodge Grand Caravan 2012 – ruumikus, mugavus ja vabadus ühes autos ✨Kui otsid autot, mis kohandub sinu eluviisiga, siis see Dodge Grand Caravan on just see õige. Tegemist ei ole lihtsalt sõidukiga – see on liikuv ruum, mis sobib nii perele, tööks kui ka spontaanseteks seiklusteks.
Auto on Eesti registris alates 2020. aastast ning olnud heaperemehelikus igapäevases kasutuses.
Selle mudeli suurim eelis on legendaarne Stow’n Go süsteem – kõik tagaistmed kaovad hetkega põrandasse. Tulemuseks on täiesti sile ja avar pind, kuhu mahub mugavalt isegi 120×200 cm madrats. See tähendab, et nädalavahetuse reis või öö looduses on vaid hetke otsus.
Miks see auto eristub? ✔ 7-kohaline – ruumi kogu perele või seltskonnale
✔ Sekunditega kaubikuks või “matkaautoks”
✔ Ideaalne kombinatsioon mugavusest ja praktilisusest
✔ Väga sobiv nii igapäevaseks kasutuseks kui pikemateks reisideks
Hooldus ja seisukord:
Estuled vahetatud 2025. aastal
Kaasa Goodyeari naastrehvid plelkvelgedel
Hetkel all kvaliteetsed Michelin Agilis C suverehvid
Tehniliselt korras ja usaldusväärne
Auto on pidevas kasutuses, seega läbisõit muutub. Müün, sest vajadused on muutunud.
???? Asukoht: Tallinn
???? Vaatamine eelneval kokkuleppel
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 215 €
Registreerimistasu: 1135 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.