Honda VTX 1800
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 2004 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 23 550 km | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 71 kW SC49E | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 1HFSC49N14A201028 | ||||||
| Reg. nr. | EH37 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1795 cm³ |
| Võimsus: | 71 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2630 mm |
| Laius: | 990 mm |
| Kõrgus: | 1155 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 359 kg |
| Täismass: | 549 kg |
| Kandevõime: | 190 kg |
| Teljevahe: | 1715 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Uus aku, tagumine rehv vahetatud ca 200km tagasi.Lisaks saab kaasa küljekohvritega analoogse tagumise kohvri.
Algselt toodud USA-st Euroopasse ning paar aastat tagasi Leedust toodud Eestisse. Eestis ainus omanik.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.