Mercedes-Benz R 350
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2010 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 335 645 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 165 kW 642950 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDC2510221A105623 | ||||||
| Reg. nr. | 425HLM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Veojõukontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: üle õhu uuenev
- Käed vabad süsteem
- Stereo: mälukaardi pesa
- CD mängija: boks
- DVD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.5 l/100 km |
| Maanteel: | 7.8 l/100 km |
| Keskmine: | 9.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 253 g/km |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4938 mm |
| Laius: | 1922 mm |
| Kõrgus: | 1666 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2250 kg |
| Täismass: | 2880 kg |
| Kandevõime: | 630 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2980 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 155 €
Registreerimistasu: 1003 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz R 350
2010, 224 000 km
9750 €
119 €/kuus
Mercedes-Benz R 320
2007, 378 000 km
3200 €
40 €/kuus
Land Rover Range Rover Sport
2010, 337 500 km
6800 €
83 €/kuus
BMW X5
2008, 293 000 km
6999 €
86 €/kuus
Volvo XC90
2011, 406 000 km
7000 €
86 €/kuus
Volvo V70
2008, 218 000 km
7000 €
86 €/kuus