Škoda Karoq
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 77 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW DPC | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJR7NU3M5045117 | ||||||
| Reg. nr. | 764DLT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 143 g/km |
| Tippkiirus: | 206 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4382 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1624 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1441 kg |
| Täismass: | 1930 kg |
| Kandevõime: | 489 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2624 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Škoda Karoq 2021 bensiin 1,5 110kw
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 128 €
Registreerimistasu: 623 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.