Opel Zafira Tourer OPCline panoram
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2017 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 222 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 99 kW B16DTH | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0LPE9E32H1034985 | ||||||
| Reg. nr. | 833KYJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Panoraamkatus: rulooga, elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Karterikaitse
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 99 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.3 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 191 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4666 mm |
| Laius: | 1884 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1843 kg |
| Täismass: | 2410 kg |
| Kandevõime: | 567 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Opel zafira 1.6 cdti OPCline panoram
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 214 €
Registreerimistasu: 585 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.