Toyota C-HR
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.8, 72 kW 2ZR; 1NM | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | NMTK33BX60R101003 | ||||||
| Reg. nr. | 086CGS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
| CO₂ emissioon: | 110 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4390 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1555 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1500 kg |
| Täismass: | 1860 kg |
| Kandevõime: | 360 kg |
| Haagis piduritega: | 725 kg |
| Haagis piduriteta: | 725 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toyota
Toyota CHR 1,8 hybrid 2021, пробег (оригинальный 160075), на гарантии до 185000, обслуживание на тойота сервис. Автомобиль в отличном состоянии (без ДТП, без подкрасов) салон чистый не курили, не требует никаких вложений, диски 18 с новой M+S резиной. Регистрационный сбор оплачен.2021. aasta Toyota CHR 1.8 hübriid, läbisõit 160075 (originaal), garantii kuni 185 000, hooldatud Toyota teeninduses. Auto on suurepärases seisukorras (pole avariisid ega parandusi), salong on puhas, pole kunagi suitsutatud, investeeringut ei vaja, 18-tollised veljed uute M+S rehvidega. Registreerimistasu tasutud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 414 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.