Subaru Forester SUMMIT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 79 300 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW FB20 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1SKELL5LG078728 | ||||||
| Reg. nr. | 832VHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa: 3 tk
- USB: 3 tk
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: 4 tsooni, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: ees, taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kolmes suunas, mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Maksimaalse varustusasmega, väike läbisõit.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.4 l/100 km |
| Maanteel: | 6.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.7 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 48 l |
| CO₂ emissioon: | 185 g/km |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4625 mm |
| Laius: | 1815 mm |
| Kõrgus: | 1730 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1767 kg |
| Täismass: | 2185 kg |
| Kandevõime: | 418 kg |
| Haagis piduritega: | 1870 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 346 €
Registreerimistasu: 1458 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Subaru Forester
2019, 192 000 km
18 000 €
200 €/kuus
Hyundai Tucson
2022, 104 975 km
22 500 €
240 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2022, 99 094 km
23 495 €
269 €/kuus
Mercedes-Benz C 200
2019, 99 200 km
23 900 €
274 €/kuus
Mercedes-Benz C 200
2019, 95 074 km
26 900 €
309 €/kuus
Honda CR-V
2021, 65 000 km
27 000 €
308 €/kuus