Citroën C4 Picasso Exclusive
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2014 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 281 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW AH01 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF73EAHXMEJ560627 | ||||||
| Reg. nr. | 087DBB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 220V pistikupesa: ees
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: ees, taga, 360
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal, aux sisend
- Kõlarid
- Subwoofer
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate: automaatne
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.9 l/100 km |
| Maanteel: | 3.8 l/100 km |
| Keskmine: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 110 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4597 mm |
| Laius: | 1826 mm |
| Kõrgus: | 1644 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1635 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 565 kg |
| Haagis piduritega: | 1750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2840 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 105 €
Registreerimistasu: 368 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.