Beyerland
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.1989 · Holland |
| Keretüüp | Kerghaagis, Haagissuvila |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2018 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Kerghaagis |
| Pikkus: | 5200 mm |
| Laius: | 2150 mm |
| Kõrgus: | 2450 mm |
| Sõiduki kategooria: | O2 |
| Sõiduki tüüp: | Haagis |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 624 kg |
| Täismass: | 950 kg |
| Kandevõime: | 326 kg |
| Sildade arv: | 1 |