Škoda Fabia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2006 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 40 kW BMD | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBPW26Y864536671 | ||||||
| Reg. nr. | 975TLT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Rool
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: taga
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
Tuled
- Päevatuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Kaasa suverehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1198 cm³ |
| Võimsus: | 40 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
| Tippkiirus: | 151 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3970 mm |
| Laius: | 1646 mm |
| Kõrgus: | 1436 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1120 kg |
| Täismass: | 1560 kg |
| Kandevõime: | 440 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2462 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Skoda Fabia 1.2 40kW
2006. aasta bensiinimootoriga Škoda Fabia.Mootor: 1198 cm³
Mootori võimsus: 40 kW
Kütus: Mootoribensiin
Käigukast: Manuaal
Keskmine kütusekulu: 6l/100km
Seisukord:
Salong on puhas ja terves seisus
Kerel esineb kerget pindmist roostet rattakoobaste ümbruses ja tagaluugil.
Karbid on tugevad ja heas seisukorras.
Põhja all on vähest pindmist roostet.
Tehtud tööd:
Uus roolilatt
Vasakpoolne tagumine poritiib (värv kergelt tumedam)
Vaja teha:
Esimesed pidurikettad ja klotsid
Mootoririhm
Summuti peal on väike pragu
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 67 €
Registreerimistasu: 225 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!