MAN TGX 6X2 EURO 5 + MANUAL + HYDRAULICS
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2011 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 916 668 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 12.4, 353 kW D2676LF07 | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WMA18XZZ6BW148339 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
- Mootorpidur: jah
- Mootori PTO (võimsusvõtuvõll): jah
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Lugemislambid: jah
- Katusetuled: jah
- Xenon tuled: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- Katusespoiler: jah
- Katuseluuk: jah
- AC automaatne: jah
- Külmik: jah
- Tahograaf: jah
- ABS: jah
- Veojõukontroll: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 12.4 l |
| Kubatuur: | 12419 cm³ |
| Võimsus: | 353 kW |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 6750 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 4000 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 9100 kg |
| Täismass: | 26000 kg |
| Kandevõime: | 16900 kg |
| Autorongi mass: | 60000 kg |
| Haagis piduritega: | 51800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2900 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |
Video
Lisainfo
SadulveokidArtikli number: 9389
Mootori töömaht: 12419 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Valge
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Voodikohtade arv: 2
Kandevõime: 16900 kg
Registrimass: 26000 kg
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Rehvimõõt 1. sild: 385/65 22.5
Rehvijääk 1. sild: 50 %
Roolimine: jah
Vedav: jah
Rehvimõõt 2. sild: 315/80 22.5
Rehvijääk 2. sild: 70 %
Rehvimõõt 3. sild: 315/70 22.5
Rehvijääk 3. sild: 50 %
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 6750 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.