Peugeot 107
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2006 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 150 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 50 kW 1KR-FE | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3PNCFAC88048568 | ||||||
| Reg. nr. | 087MFS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 50 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
| Tippkiirus: | 157 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3430 mm |
| Laius: | 1630 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 875 kg |
| Täismass: | 1190 kg |
| Kandevõime: | 315 kg |
| Autorongi mass: | 1190 kg |
| Teljevahe: | 2340 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Peugeot 107
В продаже отличная ухоженная, маленькая и очень экономичная Peugeot 107 1.0 бензин с маленьким пробегом 150000 . Автомобиль в прекрасном состоянии. Мотор сухой , работают отлично . Коробка в отличном состоянии , все передачи включаются идеально . Кузов отличный , пороги целые . Все стекла и фары целые и без трещин . Машинка очень экономичная , низкие цены на запчасти и обслуживание . Отличная летняя резина. Куплена новой в Эстонии.Отличный вариант для начинающего водителя или курьера . Невероятно низкий расход топливо , который очень актуален на сегодняшний день . Все что в машине есть работают , кондиционер есть и работает отлично , холодный воздух дует.Müüa on suurepärane, hästi hooldatud, väike ja väga ökonoomne Peugeot 107. 1.0 bensiinimootor väikese läbisõiduga (150 000 km). Auto on suurepärases seisukorras. Mootor on kuiv ja käigukast töötab laitmatult. Käigukast on suurepärases seisukorras ja kõik käigud lülituvad ideaalselt sisse. Kere on suurepärane, tervete karbid . Kõik klaasid ja esituled on terved ja pragudeta. Auto on väga ökonoomne, varuosade ja hoolduse hinnad on madalad. Suurepärased suverehvid. Ostetud uuena Eestist. Suurepärane valik algajale juhile või kullerile. Uskumatult madal kütusekulu, mis on tänapäeval väga asjakohane. Autos töötab kõik, sealhulgas konditsioneer, mis töötab laitmatult, puhudes külma õhku.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 54 €
Registreerimistasu: 187 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!