Volvo XC90 D5 R-Design
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2015 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 212 755 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 165 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | YV1LFA4BCG1038410 | ||||||
| Reg. nr. | 288BXM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2025 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Nahkpolster
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: bowers & wilkins w
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Parkimiskaamera (360)
- Sõiduk on remonti vajav (ebaloomulik heli mootori töötamise ajal)
- Esiklaas on katki
- Sõidukil puudub kehtiv tehnoülevaatus
- Registreeritud Eestis kasutatuna päritoluriik Saksamaa
- Informatsiooni liikluskahjude osas palun kontrollida lkf.ee ennem ostmist või küsida müüjalt.
- kergmetallveljed (22")
- turvapatjade arv (11)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
| CO₂ emissioon: | 152 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4950 mm |
| Laius: | 1931 mm |
| Kõrgus: | 1730 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2171 kg |
| Täismass: | 2750 kg |
| Kandevõime: | 579 kg |
| Autorongi mass: | 5450 kg |
| Haagis piduritega: | 2700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2984 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 314 €
Registreerimistasu: 905 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.