Beta E6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 1 000 km | ||||||
| Keretüüp | Enduro | adventure, 1 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.4, 13.7 kW ZD3E6-16 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | ZD3E616C3K0200684 | ||||||
| Reg. nr. | NP74 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.4 l |
| Kubatuur: | 386 cm³ |
| Võimsus: | 13.7 kW |
| Keskmine: | 3.89 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 94 g/km |
| Tippkiirus: | 112 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Enduro | adventure |
| Istekohti: | 1 tk |
| Pikkus: | 2275 mm |
| Laius: | 820 mm |
| Kõrgus: | 1260 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 204 kg |
| Täismass: | 286 kg |
| Kandevõime: | 82 kg |
| Teljevahe: | 1491 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Beta RR390 2019 väga vähe sõitnud
Müüa väga vähe kasutatud Beta RR390 . 50 tundi ja 1000km, põhiliselt kruusal. Arvel, ostetud uuena Eestist. Originaalrehvidki veel all.Vahetuse võimalus: maxi roller või Tenere taoline ratas.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.