Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2024 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 34 695 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 142 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVGZZZCT9RW020888 | ||||||
| Reg. nr. | 456WPT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Paralleel- ja põikparkimisabiline „Park Assist“
- Haagisega manööverdamise süsteem „Trailer Assist“
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid kummist
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Tuled
- Kurvituled
- LED esituled
- IQ.VALGUS
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
Istmed
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Massaažifunktsiooniga reisija esiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Teisaldatav veokonks
- Hooldusraamat
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 142 kW |
| CO₂ emissioon: | 170 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4539 mm |
| Laius: | 1859 mm |
| Kõrgus: | 1643 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1846 kg |
| Täismass: | 2330 kg |
| Kandevõime: | 484 kg |
| Autorongi mass: | 4630 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 351 €
Registreerimistasu: 1781 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Tiguan
2024, 40 483 km
29 850 €
320 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2024, 40 462 km
35 600 €
382 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2024, 45 000 km
45 000 €
513 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2024, 38 979 km
46 900 €
503 €/kuus
Audi A6
2024, 39 440 km
43 818 €
470 €/kuus
Volkswagen Passat
2024, 20 574 km
43 990 €
472 €/kuus