Audi A6 Allroad
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2010 · Prantsusmaa |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.0, 176 kW CDYA |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 176 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.7 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 199 g/km |
| Tippkiirus: | 233 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4934 mm |
| Laius: | 1862 mm |
| Kõrgus: | 1440 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1955 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2846 mm |
| Sildade arv: | 2 |