Suzuki Ignis
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2004 · Tšehhi | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 80 kW M15A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JSAFHV81S00100749 | ||||||
| Reg. nr. | 966JXP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Rait
Varustus
Mugavus
- USB
- Parkimiskaamera: taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Kesklukustus
- Sportpakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1490 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3620 mm |
| Laius: | 1650 mm |
| Kõrgus: | 1525 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1015 kg |
| Täismass: | 1430 kg |
| Kandevõime: | 415 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 350 kg |
| Teljevahe: | 2360 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tõeline riisirakett
Hei, Jaapani kultuurihuviline.Meil on pakkuda Sulle karate kiiruse ning sumoka jõuga sinine maantee dojo, mis on välja kasvanud mangastiilist. Nullist sajani läheb kiiremini, kui Chuck Norris jõuab öelda “roundhouse kick in your face”. Uskuge, et see auto on “in your face” nagunii. Kässarit tõmmates võid ka Bollywoody stiilis pöördelt löögi läbi lahtise akna anda.
Aegumatu elektrisinine jätab mulje, et sa oled ökosõbralik elektrik, kes sööb ainult jänesekapsast ja joob kääritamata kalja. Tegelikult karjub kapoti all vihane DOHC mootor, kubatuuriga 1,5 liitrit(3 päris õlut) ja vabalt hingates kerib vabalt 7000 pöörde juurde. Nihukeste pöörete arvuga läheb Chuck Norrisel roundhouse kicke andes kets põlema, Suzul samuti.
Kõik luksuslikud lisad, millest Urmo Aava oma JWRC masinas istudes unistas, on olemas: elektriaknad, konditsioneer, topsihoidjad ja kõikevilkuv stereo. Viimane on kvaliteetne Eononi Android toode, millel juhtmevaba Carplay ja Android Auto. Ekraan on vähemalt 7" tolli ja toimetab vähemalt Carplay'ga nagu siid. Parkimiskaamera aitab lähemalt vaadelda nina nokkivat ossi, kel ila jookseb, sest sellist pilli ta pole peale Valdise tagasipöördumist näinud.
Kui sult oodatakse, et oleksid rüütel valgel hobusel, siis ära põe, ole midagi veel paremat - samurai sajaüheksal hobusel.
Kui Sinult ei oodata, et oleksid rüütel, siis sada üheksa hobust aitab niisama linnas kiiresti liikuda! Masina väiksus võimaldab nõeluda ja sõeluda nagu ninja. Suur boonus, kui oled juhtumisi Bolti kuller: võtad peale pitsa maggiore ja peale sõitu naudib klient kodus mõnusalt segatud Pad Thai’d või mõnd muud head Ramenit.
“Tõsine ostja”* saab kõik vajalikud näpunäited ja täieliku ajaloo Tšehhi mägiteedelt Eesti metsadeni. Samuti nimekirja kõigest, mis tehtud ja mis vaja teha. Auto hind on viimse sendini aus - ostuhinnast kuni tehtud remonttöödeni, isegi Tšehhimaalt toomise kulu ei ole sisse arvestatud, Meie missioon oli tuua Eestisse midagi erilist ja selle eest me tasu ei küsi. Nii et tule kae perra, Eesti esimene Ignis SPORT! Kahjuks üks on vahepeal veel registrisse tekkinud ja vuramas Maarjamaa teedel.
*see selgub auto kõrval, ostja peab olema vääriline, loodetavasti vähemalt samurai, sumo, karateka, judoka, Urmo Aava või Chuck Norris
**NB! Ekraaniga multimeedia keskus piltidel ei esine, kuna pole jõudnud teha uut fotoshooti....talvekorterist taas Tallinna tänavatel!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 268 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.