Mercedes-Benz GLB 200 d Progressive
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2021 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 6 kuud või 10 000km |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
| Tippkiirus: | 204 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4650 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1700 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1732 kg |
| Täismass: | 2195 kg |
| Kandevõime: | 463 kg |
| Autorongi mass: | 4095 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2829 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz T 180
2022, 36 230 km
24 990 €
269 €/kuus
BMW 218
2022, 54 165 km
25 490 €
274 €/kuus
Peugeot 508
2023, 52 522 km
25 990 €
279 €/kuus
Peugeot 5008
2021, 62 300 km
26 500 €
283 €/kuus
Peugeot 508
2023, 57 074 km
26 890 €
289 €/kuus
Mercedes-Benz GLB 180
2021, 44 000 km
29 990 €
342 €/kuus