Peugeot 5008 GT BlueHDi
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.5, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 01.08.2027 |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4641 mm |
| Laius: | 1844 mm |
| Kõrgus: | 1651 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1646 kg |
| Täismass: | 2230 kg |
| Kandevõime: | 584 kg |
| Autorongi mass: | 3430 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2840 mm |
| Sildade arv: | 2 |