Subaru Legacy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2008 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 212 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.5, 127 kW EJ25 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1BP9LKB8G100830 | ||||||
| Reg. nr. | 097MHS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Müüja: Renno
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ABS pidurid
Mugavus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Parkimisandurid: taga
- Istmesoojendused: ees
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Tekstiilpolster
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2457 cm³ |
| Võimsus: | 127 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.6 l/100 km |
| Maanteel: | 6.9 l/100 km |
| Keskmine: | 8.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 204 g/km |
| Tippkiirus: | 199 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4730 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1545 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1525 kg |
| Täismass: | 1960 kg |
| Kandevõime: | 435 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 96 €
Registreerimistasu: 531 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.